Manga Tattoo nabízí originální motivy tetování i permanentní make-up

Mladoboleslavský tetovací salon Manga Tattoo vytváří a tetuje dechberoucí motivy už více než 10 let. Tetování je nejznámější formou zkrášlování těla už po tisíce let. Specifické motivy tetování jsou neodmyslitelnou součástí mnohých kultur po celém světě, v našich končinách se jedná o stále oblíbenější a častější jev nehledě na věk, pohlaví nebo sociální postavení. Tetování může a nemusí mít hluboký příběh, může uchovávat jedinečné vzpomínky, pomoct nám zpracovat ztrátu i náročná životní období, tetování je zkrátka pro každého.

Zkušená tatérka z Mladé Boleslavy je nejen zručnou umělkyní, ale také profesionálkou, která si zakládá na vstřícné komunikaci s klienty, proto před samotným tetovacím procesem komunikuje se zákazníkem o důvodech tetování, transparentně se podle náročnosti motivu a velikosti snaží předběžně odhadnout cenu, a především si dává záležet na tvorbě vysněného motivu přesně podle představ zákazníka. Tetovací salon Manga tetuje jakékoliv motivy v různých stylech a barvách, ať už se jedná o nápisy, stínované obrázky nebo abstrakci. Nápaditá tatérka kromě provozu svého salonu pravidelně objíždí tetovací soutěže a dováží z nich vyhrané poháry. Práci mladé umělkyně je možné prohlédnout si třeba na facebookových stránkách https://www.facebook.com/mangatattoo.

Kromě klasického tetování na těle se salon specializuje na precizní permanentní make-up. V posledních letech si zákaznice všech věkových kategorií zamilovaly realistickou metodu microblading obočí. Tetovací salon zajišťuje i bezpečnou aplikaci piercingů a pestrou nabídku vhodných šperků. Další specialitou salonu je překrytí starého tetování, které je následkem mladické nerozvážnosti, experimentování nebo vás zkrátka omrzelo. Nemusíte se bát, pokud si necháváte tetování dělat poprvé, v dnešní době jsou samozřejmostí vysoké hygienické standardy, pohodová tatérka z Manga Tattoo navíc vytváří při samotném procesu milou a bezpečnou atmosféru. Pokud chcete obdarovat své milované originálním dárkem, můžete jim věnovat poukaz na profesionální tetování. Stačí kontaktovat salon Manga a domluvit se na přesné částce.