Podlas – vše pro opět čistou kanalizaci

Zjistili jste, že je s vaší kanalizací něco v nepořádku? Na vině nejčastěji bývá její ucpání. V takovém případě každopádně nastává nejvyšší čas si najmout olomouckou firmu PODLAS s.r.o., jejíž hlavní specializací je právě čištění kanalizací všech rozměrů. Tato společnost se tedy dokáže chopit jak vyčištění opravdu drobných kanalizačních trubek v domácností: typu odpadů od umyvadel či WC, tak i vyčištění velkých kanalizací domovních přípojek, svodů, uličních vpustí a zatrubněních potoků. A to nejen pro jednotlivce, ale své služby nabízí také firmám a obcím.

Jak takovéto čištění kanalizačních potrubí vlastně vůbec probíhá? Znovuobnovení průchodnosti kanalizace je docíleno pomocí vysokého vodního tlaku, rotační trysky nebo mechanickými kartáči, díky tomu dojde k vyplavení všech nečistot a překážek, jež brání průchodnosti kanalizace. Problém v kanalizaci nemusí způsobovat pouze její zanesení. Proto se tato firma zabývá i vyhledáváním závad na kanalizačních řádech a navrhuje možnosti jejich opravy. To je oprava standardní metodou výkopem, nebo bezvýkopově: frézováním, vložkováním, zkrátka tak, aby výsledek byl pro zákazníka konečný a ekonomicky únosný.

 

Dlouholeté zkušenosti nejen v čištění kanalizací

Jak již bylo zmíněno, vyčistit si lze touto společností nechat opravdu jakýkoliv typ kanalizace – k čištění kanalizací navíc používají moderní a bezpečné stroje, tudíž dokonalý výsledek je vždy zaručen. Vyčistit si můžete nechat navíc nejenom kanalizaci, ale firma PODLAS nabízí i vyvážení jímek, septiků, žump a čištění domácích ČOV. Zkrátka po zásahu této společnosti zůstane všude v útrobách dokonale čisto. Aby byla zaručena 100% funkčnost kanalizace, tak se tato firma se postará i o revizní prohlídku kanalizace s kamerovým záznamem tzv. monitoring.

Pokud dojde k nalezení nějaké závady, tak v případě, že jde o drobnou závadu, společnost PODLAS ihned provede opravdu pomocí bezvýkopových technologií. V případě rozsáhlejších oprav kanalizačních přípojek a rozvodů se pustí i do výkopových a stavebních prací. Opírat se přitom může o více než dvacetileté zkušenosti, neboť společnost PODLAS s.r.o. byla založena již roku 1999. V neposlední řadě firma PODLAS nabízí poradenskou činnost a pasportizaci s technickým návrhem kanalizací pro různé objekty, školy, firmy areály případně obce.