Přistaví kontejnery, posekají trávu a zorají pole

Bourání a rekonstrukce staršího domu, stavba nového nebo údržba zahrady či parku v Brně a jeho okolí budou daleko snadnější s firmou Traktorové práce a kontejnery Šalomon. Sídlí na Přemyslově náměstí v Brně a nabízí zemní práce, pronájem kontejnerů, údržbu zeleně, zemědělské práce a také zimní údržbu komunikací. Když si zákazník pronajme kontejner, firma zajistí odvoz a uložení zemní suti nebo výkopové zeminy na skládku. A naopak doveze sypký materiál jako je písek, štěrk nebo beton. Kontejnery, do kterých lze uložit až pět tun materiálu, si lze objednat na dva dny a uložit do nich odpad, stavební suť nebo výkopovou zeminu bez příměsi plastů, dřeva, skla a železa. Stavebníkům firma doveze písek z Bratčic, kopaný písek, štěrk z kamenolomu nebo beton. Firma má k dispozici kontejnery různých rozměrů, a to i s užším chodníkovým profilem, které jsou určené hlavně do města. Plné kontejnery jsou naloženy na vlek, odvezeny a jejich obsah je ekologicky zlikvidován.

Majitelům a správcům parků, velkých zahrad firma vytrhne trn z paty, když bude pravidelně sekat a mulčovat travní plochy, likvidovat plevel a křoviny. Pracovníci firmy si poradí i s kácením a ořezáváním přerostlých stromů, které by se mohly při silném větru rozlomit a poškodit budovy, zaparkovaná auta nebo jiný majetek.

Využít služeb firmy Šalomon mohou i zemědělci, kteří pro obdělávání svých polí nemají dostatek techniky nebo potřebují pracovat rychle a bez dlouhých prodlev. Firma s traktorem Claas Arion připraví půdu, pole zorá, poseče obilí i pastviny, provede mulčovací a další polní práce. V případě zájmu odveze sklizené obiloviny na vlečce.

Vydatným pomocníkem je společnost i v době zimních měsíců, kdy se z nebe sype sníh ve velkém množství. Za pomoci traktoru a radlice odklidí sníh kdekoliv, kde je třeba, uklidí komunikace a posype je solí nebo inertním materiálem. Protože se s rozměrnou technikou nedá vjet všude, ale sníh je potřeba uklidit i v úzkých a špatně dostupných místech, provádí i ruční odklízení sněhu.