Sportfun Camp – sportovní příměstské tábory

Sportfun Camp s.r.o. je firmou, která zprostředkovává nezapomenutelné a zábavné příměstské tábory, které umožní si užít letní prázdniny skutečně naplno. Jsou to specialisté na pořádání aktivit pro děti i dospělé, přičemž jejich kurzy jsou plné vzrušujících dobrodružství a možností k učení se novým dovednostem – a to nejenom na inline bruslích, jež jsou jejich hlavní doménou.

Pokud tedy hledáte skvělou možnost, jak trávit léto, pro své děti, tak příměstské tábory Sportfun Camp jsou tu přesně pro vás. Nebudete mít navíc práci s výběrem termínu, neboť termíny jsou vypisovány na celé léto, aby ve Sportfun Campu dokázali vyhovět potřebám každé rodiny. Touto firmou organizované tábory jsou samozřejmě vždy plné skvělé atmosféry a přinášejí dětem skutečnou hodnotu do života. Pomohou tedy zatočit s dětskou nudou během prázdnin, a naopak přináší zábavné a hravé aktivity, pomocí nichž se děti učí novým dovednostem a objevují svůj sportovní i lidský potenciál.

 

Naučí jezdit na inlinech děti i dospělé

Sportfun Camp nabízí také kurzy pro dospělé, kde se začátečníci i pokročilí mohou zdokonalit ve všech dovednostech na kolečkových bruslích – především se zde zaměřují na dokonale zvládnuté brzdění. Jejich instruktoři jsou navíc zkušení a pro věc zapálení profesionálové, kteří mají dlouholetou sportovní a pedagogickou praxi. Jde navíc jasně pozorovat, že jejich práce je skutečně baví, a to se odráží i na celkové kvalitě kurzů a táborů.

Sportfun Camp ale není pouze o příměstských táborech. Pokrývají zde totiž vskutku širokou škálu aktivit pro různé skupiny lidí – firmy i školy. Součástí portfolia dovedností této firmy je tedy kupříkladu i organizování sportovního projektu Inlineškola.cz, který vznikl v roce 2012, a jenž již mnoho dětí po celé České republice naučil základům jízdy na kolečkových bruslích.