TMS Servis fire & safety – Odborníci na BOZP a požární ochranu

TMS Servis fire & safety s.r.o. je česká společnost, která se specializuje na outsourcing v oblasti BOZP a požární ochrany. Firma byla založena v roce 2010 a od té doby si získala mnoho spokojených zákazníků po celé České republice. Slogan společnosti „Šetřete vlastními zdroji a přenechejte svoje starosti odborníkům“ jasně vystihuje přínos, kterým firma přispívá k řešení legislativně složité problematiky BOZP a PO.

Brněnská firma TMS Servis fire & safety s.r.o. se tedy snaží především zajistit plnění všech legislativních, případně i interních firemních pravidel týkajících se bezpečnosti na pracovišti. Důraz je kladen především na praktičnost, jednoduchost a efektivitu jednotlivých opatření, při maximálním využití moderních komunikačních prostředků a informačních technologií. TMS Servis fire & safety s.r.o. dále nabízí prozákaznický přístup a maximální flexibilitu, a to i díky nepřetržité podpoře prostřednictvím hot line.

 

Vše pro bezpečné pracoviště a proškolené zaměstnance

Společnost TMS Servis fire & safety má k dispozici odborníky na BOZP a požární ochranu, kteří mají bohaté zkušenosti s těmito oblastmi. V úvodu spolupráce provedou jednoduchý vstupní audit, na základě kterého nastaví optimální systém řízení BOZP a PO pro firmu. Následně ještě zpracují příslušnou bezpečnostní dokumentaci, včetně zavedení přehledného systému pro její správu.

Po zavedení systému řízení BOZP a PO pak prostřednictvím provázaných poradenských služeb zajistí jednotlivé dílčí procesy – od školení přes preventivní prohlídky až po řešení pracovních úrazů. Zkrátka udělají maximum pro to, aby se pracoviště stalo maximálně bezpečným místem pro všechny ty, kteří se na něm pohybují. Myslí i na proškolení bezpečnosti při práci s elektrickými zařízeními.