Výškové práce kvalitně a za hubičku

Potřebujete vyřešit problém ve výšce a v garáži jste nenašli dostatečně dlouhý žebřík? Žebřík jste našli, ale nemáte dostatek odvahy a sil, abyste na něj vylezli? Nevadí. Poradíme vám, jak situaci vyřešit.

Výškové práce nejsou pro každého. Nechte si pomoci.

Ve výškách se běžně provádějí nejrůznější čistící a úklidové práce jako je mytí oken, umývání žaluzií nebo čištění střech a fasád domů. V zimě si pak můžete objednat třeba údržbu střechy a shoz sněhu a ledu.

Zasloužil by si váš dům nějakou stavební úpravu nebo potřebujete natřít dřevěný štít domu? Žádný problém. Specializovaná firma se o to postará. Stejně tak si ji můžete objednat, pokud potřebujete ve výšce provést nějaké klempířské nebo montážní práce, zkontrolovat nebo opravit střechu, okap či balkón.

Zapomínat byste však neměli ani na údržbu zahrady. Firma vám může pomoci například s prořezem stromů nebo s kácením vysokých jehličnanů, které máte na pozemku.

Dále je možné ve výškách provést například natěračské práce, demoliční práce nebo úklid a čištění hůře dostupných míst. Máte-li nějaký specifický požadavek, zkuste se s ním firmě svěřit. Pravděpodobně ho dokáže taktéž vyřešit.

Jelikož práce ve výškách rozhodně nepatří mezi práce jednoduché, nestyďte se obrátit na odborníky. Neriskujte zbytečné zranění při práci ve výškách. Raději nechte pracovat někoho, kdo má zkušenosti a speciální vybavení.

Výběr vhodné firmy

Vybíráte-li vhodnou firmu, která vám pomůže s prací ve výškách, dejte především na reference. Ujistěte se, že firma odvede kvalitní práci za přijatelnou cenu (kterou navíc budete předem znát). Toto vše splňuje například firma High services, která provádí výškové práce hlavně ve Středočeském a Jihomoravském kraji, avšak v případě potřeby za vámi přijde kamkoliv (dokonce i do zahraničí).