Nechte se hýčkat v údolí řeky Bystřice

Wellness hotel Hluboký dvůr je součástí Resortu Hrubá Voda, který leží v nádherné krajině Nízkého Jeseníku. Resort navštěvují každou zimu stovky hostů mířících za výbornými podmínkami pro lyžování. Ani po zbytek roku se ale hosté nenudí, děti s oblibou sjíždí bobovou i tubingovou dráhu, nádherná okolní příroda je navíc ideální pro pěší výlety i cyklistické nadšence.

Wellness hotel Hluboký dvůr poskytuje pohodlné zázemí ve 32 pokojích o celkové kapacitě 80 lůžek. Ubytovat se můžete v 5 typech pokojů, ať už jedno či dvoulůžkových nebo v rodinném apartmánu. Útulné pokoje jsou vybaveny hotelovým telefonem, stabilním internetovým připojením, chytrou LCD televizí, hebkým županem pro hosty a zaručen je také ručníkový servis.

Součástí ceny ubytování je vstup do saunového světa a vydatné snídaně formou bufetu, nebo polopenze zahrnující také tříchodovou večeři. Hotelová restaurace se specializuje na moderní českou kuchyni s lokálními a sezónními prvky. Rozlehlá restaurace nabízí mimo jiné prostor pro uzavřenou společnost, a je tak často vyhledávaná pro teambuildingy, rodinné oslavy i firemní akce.

Hotel nabízí kromě kvalitního servisu také prvotřídní privátní wellness. Hosté si mohou vychutnat uvolňující masáže celého těla – zkušený personál provádí klasické masáže s přírodními oleji, ale také aromatické, čokoládové nebo masáže s horkými lávovými kameny i baňkami. Kromě péče o tělo hosty potěší možnost profesionálního kosmetického ošetření pleti. Komplexní ošetření za využití české kosmetiky zanechá vaši pleť hydratovanou, vyhlazenou a pružnou. Zároveň je možné vyzkoušet galvanoterapii, která za pomoci galvanického proudu revitalizuje pokožku a působí proti její únavě a stresu.

Součástí hotelu je rozlehlý saunový svět. Hosté se mohou zapotit ve finské sauně nebo v parní komoře, ať už bylinkové či solné. K následnému ochlazení je možné využít masážní sprchy, ledové vědro, ochlazovací bazének nebo pravý led z ledového koryta umístěného pod ledopádem. Samozřejmostí jsou pravidelné saunové rituály. Doménou saunového světa je vnitřní vířivka s přímým pohledem do obřího přírodního akvária.