Penzion mezi dvěma ski areály

Příjemné ceny, klidné prostředí, nádherná příroda – to jsou přednosti ubytování v penzionu Tereza v Janově nad Nisou. Oblíbili si ho zejména milovníci hor a lesů přírody, houbaři, lyžaři, turisté, cyklisté a rodiny s dětmi. Nachází se v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, nedaleko něj jsou dva lyžařské areály s vleky, Severák a Bedřichov. Oba jsou vhodné pro rodiny s dětmi, v době zhoršených sněhových podmínek jsou uměle zasněžované. Nádherný výhled do kraje je z rozhleden Slovanka, Královka a Černá studnice. Slovanka je nejstarší rozhlednou v České republice, byla postavena už v roce 1887 a je na seznamu kulturních památek. Kamenná Královka stojí vedle horského domu, předchůdkyní Černé studnice byla vyhlídka na vrcholové skále. V kongresovém, hotelovém a zábavním centru Babylon je aquapark s laser show, lunapark, XD theater, indoor adventure golf s golfovým simulátorem a bowling. Skvělou atrakcí Janova nad Nisou je bobová dráha bezpečná i pro malé dšti, na níž si každý zvolí svou rychlost a styl jízdy.

Rodinný penzion Tereza má kapacitu 25 lůžek, v celém objektu je Wi-Fi bezplatné připojení na internet, všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V pokojích je pohodlný nábytek, šatní skříň, věšák na oblečení a sušák na prádlo. Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové, ubytovaní hosté mohou využívat úschovnu kol a lyží. Pokud nemají svoje vlastní vybavení, mohou si vše půjčit v nedaleké půjčovně. Ke zpestření večerů přispívá šipkový automat a různé společenské hry. V létě se dá posedět na terase a grilovat.

Každé ráno si hosté penzionu mohou pochutnat na snídani, připravené formou švédských stolů, během dne na jídlech převážně české kuchyně. Dobře zásobený bar nabízí točené pivo, moravská vína, míchané koktejly, alkoholické i nealkoholické nápoje.