Rodinný penzion uprostřed přírody

Malebnou krajinu Podbrdských vrchů, cyklistické nebo turistické výlety uprostřed luk, polí a lesů si mohou dokonale užít ti, kteří se rozhodnou strávit dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend v penzionu Zátiší v Holoubkově. Nachází se asi jen sto metrů od lesa, kde si každý může nasbírat houby i sladké lesní plody.

V příjemné dojezdové vzdálenosti jsou taková zajímavá místa jako zámek Kozel s rozsáhlým kvetoucím parkem, státní hrady Karlštejn a Křivoklát, Zbirožský zámek, lovecký zámeček ve Strašicích a zříceniny hradů Valdek, Žebrák a Točník, kde se v době turistické sezóny pořádají historické turnaje. Do penzionu Zátiší je velmi dobrý příjezd po dálnici E 50. Po té je možné dojet i do Plzně nebo naopak do Prahy. Ale ani ten, kdo nikam cestovat nechce, se nudit nebude. Asi jen osm kilometrů od penzionu se nachází technická památka, funkční vodní hamr a starý kamenný most s plastikou Jana Nepomuckého. V Holoubkově je přírodní koupaliště, tenisové hřiště, je možné zajít do sauny nebo na masáže, a také do nedaleké útulné restaurace. Přírodní koupaliště jsou v nedalekém Habru, Ejpovicích, kryté bazény v Rokycanech a v Plzni, 35 kilometrů je vzdálena přehrada Hracholusky.

Penzion Zátiší nabízí ubytování v šesti pokojích, čtyřlůžkovém, třílůžkovém, třech dvoulůžkových a jednom jednolůžkovém. V každém z pokojů jsou pohodlné postele, skříně na oblečení a osobní věci, křesílka a stolek. Sociální zařízení jsou přímo na pokoji nebo na chodbě. V celém penzionu je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, na pokoji je možné mít televizi.

Pro pohodlí ubytovaných je v penzionu prostorná společenská místnost s dřevěnými stoly, židlemi a krbem. Vedou odtud dveře na kamennou terasu s venkovním posezením. Ubytovaní si v penzionu mohou sami vařit, je pro ně připravena kuchyně s ledničkou, sporákem, elektrickou a mikrovlnnou troubou a také veškerým nádobím a dalším vybavením.