Ubytování, jídlo a dortíky kousek od dálnice

Svěží zelenou omítkou láká zákazníky Motorest U Rumcajse, nacházející se v Těchlovicích u Stříbra. Je hned u dálnice D5 ve směru od Prahy na Plzeň a dále na Rozvadov. Otevřeno je denně od devíti do osmnácti hodin, po tuto dobu je v provozu restaurace, výdejní okénko i cukrárna.

Najíst se

Kuchyně vaří klasická hotová jídla, domácí polévky, bezmasá jídla, drůbež, ryby, připravuje svěží zeleninové saláty, dětské menu a dezerty. Nechybějí ani speciality pro gurmány jako Řízkový nebo Sýrový talíř, Pečené kachní stehno na pivě s knedlíkem a se zelím, a také Grilované vepřové koleno. Kdo má naspěch, může si vybrat z nabídky hamburgerů nebo dalších menších jídel. Jídla se podávají v restauraci nebo na venkovní terase. Obě místa jsou prostorná, v restauraci se pohodlně nají třicet lidí, na terase dokonce padesát. Podávané porce jsou velmi štědré, proto není divu, že sem hosté z dálnice rádi a často sjíždějí. Jídlo si lze odvézt i s sebou ve vakuovaném obalu.

Dát si něco sladkého

Hned vedle je cukrárna, která kromě čerstvých zákusků chystá i několik druhů káv, domácí limonády, ovocné poháry a točenou opočenskou zmrzlinu. Na dortíku si hosté pochutnávají v nově zrekonstruovaných prostorách s dětským koutkem.

Ubytovat se

Kdo se chce v kraji zdržet déle, může si zajistit ubytování v motorestu nebo mobilním domku, případně také v penzionu, vzdáleném od motorestu jen 200 metrů. V penzionu jsou jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, klid a soukromí při ubytování zajistí nově postavené apartmány s vlastní kuchyňkou. V Těchlovicích může přenocovat až 24 osob.

Objednat si občerstvení a zákusky

Restaurace vychází vstříc i těm, kteří připravují domácí oslavu. Nachystá na objednávku obložené mísy salámové, masové, ovocné, zeleninové i sýrové, chlebíčky, zákusky, koláče, rautové řízečky. Lahůdky na požádání doveze na místo určení.

Slavit na místě

Do malého bytu nebo firemní kanceláře se moc lidí nevejde, U Rumcajse jsou však připraveni se o vaše hosty postarat. Je tady možné uspořádat nejen rodinný oběd nebo večeři, ale také oslavu, firemní setkání nebo dětskou párty.