Ubytování u Vltavy nikdy nezklame

Vor ani loď s sebou mít nemusíte, ubytování v soukromí v Týně nad Vltavou ale určitě osloví všechny, kteří mají rádi vodu. Nachází se jen kousek od přístaviště, odkud odplouvají lodi na vyhlídkové plavby po Vltavě, Lužnici a Otavě.

Penzion, do kterého vás chceme pozvat, je zároveň asi dvě minuty chůze od historického centra města s kostelem svatého Jakuba, nedaleko od místního zámku, Vltavotýnského podzemí a Městského muzea. Na své si zde tedy přijdou také milovníci historie, architektury a městských památek. Další skvosty najdou v nedaleké Hluboké nad Vltavou.

V Penzionu Vorař je deset lůžek ve stylových rustikálních pokojích s

– vlastní koupelnou

– WC

– televizí

– satelitem

– Wi-Fi připojením k internetu.

Jeden pokoj je pro větší pohodlí vybavený ledničkou a má vlastní terasu na klidné posezení.

Ubytovaní hosté se mohou stravovat v restauraci, která se nachází přímo v budově penzionu. Vaří tradiční jihočeskou kuchyni, pro strávníky chystá nejen ryby a vybraná jídla z masa a zeleniny, ale také divočiny. Nechybějí jídla spojená s konkrétní sezónní nabídkou. Na podzim jsou to jídla z dýně, v zimě ze surovin, které zahřejí, na jaře a v létě naopak z čerstvých surovin, které osvěží a ochladí. Na jídelním lístku jsou polévky, hlavní jídla, saláty i moučníky.

Restaurace má kapacitu padesát až šedesát osob, je vhodná i pro pořádání svateb, rodinných a firemních oslav. K dokonalosti přispívá i bezproblémové parkování.

Vypravte se tedy do jižních Čech a užívejte si ubytování v soukromí a pohostinnosti místního kraje. Vždyť co může být lepší než probuzení kousek od hladiny tiše plynoucí Vltavy?