Ubytování v soukromí na západě Čech

Byli jste už někdy v Aši – nejzápadnějším městě naší země? Pokud ne, je čas to napravit. Aš v novém století zaznamenala stavební rozvoj, přibyly v ní nové polyfunkční domy, byly upraveny parky a vybudován obchvat města. Díky tomu se Aš stala klidným výchozím místem pro poznávání západních Čech, sousedního Saska i Bavorska. O ubytování ve městě není nouze, ale my vám nabízíme kontakt na příjemné komfortní ubytování v soukromí v krásné rodinné vile s dřevěným obložením na chodbách.

V létě na kolo, v zimě na lyže

Z Penzionu Petřík budete mít na dosah okouzlující přírodu, turistické zajímavosti i centrum Aše. Ve městě se pravidelně konají slavnosti města, Den pro rodinu, divadelně-hudební festival Ašlerky, výstavy automobilových veteránů a historické vojenské techniky. Místo nabízí aktivní vyžití, okolí je protkáno cyklistickými trasami, které vedou i za hranice země, v zimě je na vrchu Háj s rozhlednou otevřen lyžařský areál s vlekem. Je tady i velké sportovní centrum s fotbalovým hřištěm, tenisovými kurty, in-line dráhami, lezeckými stěnami a dalšími sportovišti.

Vybavená kuchyňka, přistýlky, Wi-Fi

Pohodlné ubytování v soukromí s bezplatným uzavřeným parkovištěm v příjemné rodinné atmosféře zájemci najdou v Jiráskově ulici. Majitel domu Daniel Petřík se pronájmu věnuje už od roku 1997, nabízí celkem 14 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Do všech pokojů je možné přidat i přistýlku. Hostům je k dispozici

– Wi-Fi připojení k internetu,

– lednička

– kuchyňský kout s nádobím a veškerým vybavením při přípravu jídla.

Samozřejmostí je WC a koupelna se sprchou.

Cena za lůžko je velmi příznivá, ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak páry nebo i skupiny přátel. Ubytovat se v mohou lidé i se svými domácími mazlíčky.

Daniel Petřík je s ubytovanými rád v osobním kontaktu a vždy poradí, kam vyrazit na výlet nebo pomůže se zprostředkováním dalších služeb v okolí.