Vychutnejte si krásy Jizerských hor

S postupujícím jarem se blíží i dovolené a mnoho lidí se rozhodnout objevovat krásy právě naší malebné vlasti. Cílem velkého množství turistů budou i Jizerské hory a není se čemu divit. Jizerské hory nabízí krásnou přírodu, možnost relaxace a široké množství aktivit pro zimní i letní počasí.

Jaké vyžití nabízí Jizerské hory pro turisty?

Tyto hory na severu Čech jsou pokryté hustými lesy skrývající krásné výhledy, skalní útvary i vodopády. Pokud plánujete navštívit Jizerské hory v zimním období, tak vám hory nabídnou nespočet ski areálů a běžeckých stop. Skoro každý jistě slyšel o proslulé Jizerské 50. Léto na druhou stranu nabízí mnoho turistických tras a díky husté síti cyklostezek můžete celou oblast projezdit křížem krážem. Užijte si krásné výhledy, kterými Jizerské hory oplývají. Můžete si je vychutnat například na místech jako Rozhledna Tanvaldský Špičák, Rozhledna Špička, Rozhledna světlý vrch, Pytlácké kameny, Vrchol Paličník, Vrchol Smrk a mnoho dalších.

Pro to, abyste si váš pobyt užili co nejvíce, je důležité také ubytování odpovídajících standardů. Skvělou volbou pro vás může být i ubytování v Penzionu Sněženka. Ubytování je situované v Albrechticích v Jizerských horách a skvěle se tak dostanete ke všem přírodním úkazům, které hory skrývají. Penzion má kapacitu 45 lůžek, nebudete tak utlačování přemírou dalších ubytovaných hostů. Avšak pokoje jsou uzpůsobené jak pro malé, tak i pro velké skupiny hostů. Kromě apartmánů nabízí penzion třílůžkové, čtyřlůžkové, pětilůžkové, šestilůžkové i sedmilůžkové pokoje. Pokoje jsou vkusně vybaveny a jejich součástí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Hosté také jistě uvítají TV na pokoji, restauraci přímo u penzionu, saunu, parkoviště přímo u penzionu, a venkovní posezení. Samozřejmostí je i bezplatné připojení k internetu. Zařaďte se ke spoustě spokojených zákazníků, kteří již penzion navštívili.