Středočeské zámečnictví a kovářství s citem pro detail

Firma Zdeňka Smejkala je expertem na zámečnictví a kovářství už od roku 1992. Dílna ležící v obci Řitka, asi 28 km od hlavního města, poskytuje za využití moderních technologií a ověřených postupů kompletní služby v oblasti zakázkové výroby kvalitních produktů z kovu. Kovovýroba Smejkal nabízí i služby uměleckého kovářství a zámečnictví, jejichž výsledkem jsou jedinečné ploty, branky či bytové doplňky v moderním i starém provedení. Kromě uměleckých kovových regálů, židlí nebo krbového náčiní vyrábí talentovaní řemeslníci také spolehlivé bezpečnostní úložné boxy a schránky.

Středočeská firma se specializuje zejména na výrobu a opravu kovových plotů a vrat, kovových schodišť a zábradlí, lehkých venkovních konstrukcí či bezpečnostních okenních a dveřních mříží. Kvalifikovaní pracovníci s citem pro detail najdou ve spolupráci se zákazníkem ideální řešení pro jeho nemovitost, a vytvoří designové a funkční prvky s dlouhou životností. Kovaná vrata, ať už samonosná posuvná na kolejnici nebo dvoukřídlá, slouží jako překážka pro zloděje, a poskytují navíc soukromí před zvědavými pohledy. Brány z dílny Smejkal jsou díky kvalitnímu zpracování odolné a nenáročné na údržbu, vybrat si můžete jak plnou bránu, která poskytuje největší soukromí, tak částečně otevřenou, která propouští světlo nebo otevřenou, která může mít dekorativní motiv.

Venkovní i interiérová zábradlí z oceli mají povrchovou úpravu žárovým zinkováním a práškovou lakovnou.  Kvalitní kovové zábradlí vám poskytne dokonalou oporu. Zkušení řemeslníci zároveň myslí na to, aby mělo pohodlný úchop, nepodkluzovalo a aby neohrožovalo uživatele ostrými hranami. Zruční řemeslníci z firmy Smejkal jsou mimo jiné experty na opravy a kompletní renovace přepravníků koní. Odborné znalosti a zkušenosti nabyté za více než 30 let praxe uplatňují také při opravách a výztužích hliníkových podvozků, využívaných odtahovými službami nebo jako přepravní plošiny. Kovovýroba Smejkal je spolehlivým partnerem i pro stavební průmysl. Za využití specializovaných postupů zajistí výměnu bagrových zubů i opravy a renovace výkopových lopat.