Unikátní tašky nejen do deště

Nemůžete si vybrat v nabídce kabelek a batohů, protože byste chtěli něco originálního, neotřelého a zvláštního? Hledáte dárek pro sestru, kamarádku nebo pro partnera? Věnujte tedy pozornost výrobkům brněnského ateliéru ART – YVAH. Od roku 1998 navrhuje a vyrábí originální autorské tašky, kabelky a batohy pro ženy i muže.

Všechny nadčasové autorské tašky jsou vyráběné z vysoce kvalitních materiálů, zejména z britské klasiky- nepromokavého voskovaného plátna waxed cotton barbour type v kombinaci s kůží. Řemeslné detailní zpracování garantuje vysokou spolehlivost a předurčuje kabelky k dlouhodobému nošení. Jde o originály v malých kolekcích, takže je minimální naděje, že se stejnou kabelkou potkáte někoho jiného.

Kabelky, ledvinky, psaníčka a letní tašky pro ženy se vyrábějí v mnoha provedeních a různých barevných kombinacích. Jsou maximálně praktické, mají vnější i vnitřní kapsičky na uložení důležitých předmětů a nastavitelné popruhy, aby seděly každé ženě, vysoké i drobné. Dají se nosit v ruce, přes rameno i jako crossbody. Některé z kolekcí mají různé zajímavé doplňky, např. speciální zapínání na druk KIN DOT, nebo systém KEYS.

Zatímco dámské kabelky jsou v tlumených barvách i s pestrými vzory, pánské tašky jsou spíše jednobarevné, přizpůsobené dennímu nošení nebo i jako doplněk k velkým taškám a batohům. Mohou je nosit i muži s výškou kolem dvou metrů. Kdo si tašku netroufá sám vybrat a objednat, může koupit a věnovat dárkový poukaz, aby si obdarovaný pořídil přesně to, co vyhovuje jeho potřebám a vkusu.

A hlavní výhody těchto autorských tašek? Nikdy nepromoknou, protože voda se do voskovaného materiálu nevsákne. Na povrchu se vytvoří kapky a ty lze snadno utřít. Kůže se napouští včelím voskem s lanolínem, takže výrobky krásně voní. Dílna zároveň nabízí i hydroizolační prostředky na perfektní údržbu.

Při výrobě nevzniká prakticky žádný odpad, každý odřezek se využije.