Užívejte si pohodlí ve vířivce i v zimě

Hydromasážní vany (Hot Tube a swim spa) jsou v České republice a celé Evropě velmi populární a jejich prodej neustále roste. Většina jejich uživatelů ráda používá tyto vířivky a swim spa jak v létě tak především v zimním období, kdy teplá voda a masážní trysky přináší příjemně prohřátí a masáž celého těla. A jak se o svou vířivku nebo swim spa nejlépe postarat, když teplota venku klesá? Řešením jsou termokryty, které jsou nedílnou součástí těchto relaxačních van a bazénu.

Od roku 2003 je vyrábí firma Martina Jaskuly – termokryty.cz z Velké Polomi na severní Moravě a vyváží je také do celé Evropské unie a Švýcarska. Firma je dodává na základě individuálního požadavku zákazníka, dokáže reagovat na specifické umístění vířivky a vyrobí kryt na jakýkoliv bazén, prodávaný v celé EU.

A proč si termokryt na masážní bazén pořídit. Důvodů je hned několik.

1/ Téměř 90 procent tepla z vody uniká přes hladinu, kdo použije termokryt, tepelné ztráty výrazně omezí a bude mít teplou vodu i v mrazivém počasí. Majitel bazénu výrazně ušetří na nákladech za vytápění a investice do kvalitního krytu se mu brzy vrátí.

2/ Termokryt vířivku chrání před nečistotami a uleví tak filtračnímu zařízení, které je za běžného chodu nadměrně zatěžováno.

3/ Díky termokrytu do vody postačí menší množství chemie.

4/ Termokryt v interiéru zabrání padání prachu do vody a také vytváření nežádoucí vlhkosti a kondenzaci par.

5/ Termoizolační kryt učiní vířivku bezpečnější, což ocení rodiče malých dětí a majitelé domácích mazlíčků.

6/Vhodně zvolenou barvou koženkového potahu můžete doladit prostředí vašeho interiéru

Na výrobu termokrytů se používají kvalitní a prověřené materiály s vynikajícími izolačními vlastnostmi. Nabízené koženky (ve všech barvách) jsou odolné vůči mrazu a UV záření. Termokryty se vyznačují vynikajícím řemeslným zpracováním. Izolační tvarovky z polystyrénu jsou vyztužené hliníkovým „U“ profilem a zatavené do igelitové fólie takže nerezavějí a výrobkům dodávají potřebnou pevnost.

Při individuální výrobě je možné termokryt tvarově přizpůsobit speciálním potřebám zákazníka, jako je výřez na zábradlí u vstupu do vířivky nebo swim spa, výřezy s překrytí přečnívajícího filtračního systému, výřezy na reproduktory atd. Také lze různě upravit lomení termokrytu pro snadnější manipulaci v omezených prostorech.