Akreditované rekvalifikační kurzy v oblasti krásy vám otevřou dveře k nové kariéře i podnikání

Pretty Academy organizuje už přes 20 let akreditované rekvalifikační kurzy v oblasti wellness a krásy. Rekvalifikační kurzy jsou určené pro každého, nehledě na váš věk, vzdělání či praxi. Kurzy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí změnit obor a získat nové zaměstnání, i pro ty, kteří chtějí rozšířit svoji pracovní kvalifikaci nebo začít podnikat. Rekvalifikační kurzy, akreditované MŠMT, probíhají v pobočkách v Praze, Poděbradech a Třeboni po celý rok. Osvědčení o profesní kvalifikaci, které získá účastník kurzu po absolvování zkoušky, je platné na území celé EU, s financováním vám navíc může pomoct úřad práce.

V Pretty Academy můžete absolvovat kadeřnický, kosmetický či masérský kurz, i kurz zaměřený na pedikúru, manikúru, permanentní make-up nebo provoz solárií. Intenzivní kadeřnický kurz účastníky dokonale připraví na profesi kadeřníka během pouhých dvou měsíců. Teoretická i praktická výuka je zaměřena na péči o vlasy, barvení a melírování, základní pánské i dámské střihy, ale také na hygienu a psychologii. Kurz je zakončen závěrečnou zkoušku, po jejímž úspěšném absolvování získá účastník certifikát o profesní kvalifikaci, který slouží jako podklad při hledání zaměstnání i pro získání živnostenského oprávnění. Oblíbené jsou také komplexní kosmetické kurzy, nově nabyté znalosti o diagnostice a péči o pleť aplikují účastníci v praxi ve školícím středisku. Díky osvědčení o absolvování kurzu sportovních masáží lehce seženete práci ve sportovních centrech, lázních, fitness centrech i na volné noze. Účastníky mají na starosti zkušené odbornice, které si zakládají na individuálním a lidském přístupu. Pretty Academy pravidelně pořádá také tematicky zaměřené workshopy pro pracovníky kosmetického a wellness průmyslu.

Provozovatelé vzdělávacího střediska vedou v Poděbradech také Salon Pretty. Kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi poskytuje klientům komplexní péči o tělo, pleť i vlasy. Tým kosmetických odbornic se pomocí kvalitní německé kosmetiky postará o aknózní, suchou i starší pleť, mezi nabízenými službami najdete mimo jiné pečlivě prováděnou manikúru a pedikúru. Tělo si nechte hýčkat při rozličných masážích, vlasy oživí zaměstnanci kadeřnického studia, kteří si poradí s pánskými i dámskými střihy, barvením nebo složitými slavnostními účesy.