Alfa Language Clubs – pražská škola, kde vás skutečně naučí jazykům

Alfa Language Clubs je jazykovou školou s překladatelskými službami sídlící v Praze, která má bohaté zkušenosti s výukou jazyků, a to již od roku 1996. Tato jazyková společnost se konkrétně specializuje zejména na poskytování jazykových kurzů v oblasti výuky angličtiny, francouzštiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, italštiny, portugalštiny, nizozemštiny a češtiny pro cizince. Navíc tu nabízejí i kvalitní překladatelské služby z více než 20 světových jazyků.

Obrovským benefitem je skutečnost, že výuka jazyků probíhá ve velmi malých skupinách, takže je kladen důraz na individuální přístup ke každému studentovi. Zkrátka udělají zde všechno pro to, aby vás zdokonalili v cizích jazycích, případně v češtině pakliže pocházíte ze zahraničí. K výuce jsou pochopitelně využívány moderní a zábavné výukové materiály, včetně audiovizuálních metod, které umožňují lektorům vést lekce podle současného evropského standardu. V Alfa Language Clubs se skutečně stane škola hrou!

 

Perfektní jazykové kurzy pro mladé i staré

Tato jazykovka je skvělou volbou i pro ty, kteří nemají rádi nové prostředí a bojí se konverzovat v cizích jazycích – zdejší přístup k výuce si totiž klade za cíl odbourat prvotní ostych a bariéry v komunikaci v cizím jazyce, a též na okamžité využití nově nabytých jazykových dovedností v mluvené praxi. Není náhoda, že lektoři se zaměřují především na rozvoj komunikačních schopností, neboť ty jsou stěžejní dovedností pro reálné využití cizího jazyka v běžné osobní i pracovní praxi.

Potěšujícím zjištěním je i skutečnost, že v této pražské škole nabízejí jazykové kurzy pro skutečně všechny zájemce o zdokonalení se v jazycích – od úplných začátečníků až po velmi pokročilé a zdatné studenty. Stejně tak výuku zprostředkovávají jak pro dospělé studenty, tak i pro děti a seniory. Kromě toho poskytují i obsáhlé firemní kurzy, jež jsou zaměřeny na specifické potřeby pracovního trhu.