Autoškola Vantuch – ctitelé kvalitního výcviku řízení

Autoškola Vantuch je zavedenou institucí s dlouhou tradicí v oblasti výuky řízení, konkrétně na trhu působí již přes 20 let. Od svého vzniku se stala jednou z nejrespektovanějších autoškol v Novém Jičíně a jeho okolí. A to není vše – v roce 2013 totiž tato autoškola otevřela svou novou pobočku ve Frenštátě pod Radhoštěm, aby ještě více rozšířila svůj dosah a poskytla svým klientům kvalitní výuku i v dalších částech regionu.

Jakožto kvalitní a komplexní autoškola se specializuje na různé oblasti výuky řízení motorových vozidel. Nabízejí zde kupříkladu výcvik pro získání řidičského průkazu skupiny B, který je nezbytný pro většinu motoristů. Pro ty, kteří chtějí rozšířit své schopnosti, mají připraven rovněž výcvik pro řízení vozidel skupiny B+E. A nezapomínají ani na již zkušenější řidiče – v repertoáru jejich nabídky nechybí ani kondiční a zdokonalovací výcvik v řízení motorových vozidel, jenž slouží ke zlepšení dovedností za volantem i pro lidi, kteří již řidičské oprávnění mají.

 

Připraví žáky na všechny situace v provozu

Nabídka Autoškoly Vantuch navíc nekončí pouze u osobních vozidel, pořádají totiž i profesní školení pro řidiče z povolání C, CE, D a DE. Jsou si moc dobře vědomi, že u profesionální přepravy je důležitá etika a kultura jízdy, proto se tímto snaží přispívat k co možná nejvyšší úrovni řidičských dovedností u lidí, jež se chtějí řízením živit. Autoškola Vantuch je tedy vhodná jak pro běžné řidiče, tak i pro ty, kteří hledají profesní uplatnění.

Velmi nás zaujalo i poslání autoškoly – jejím cílem je vychovat takové řidiče, kteří budou autoškolu opouštět s vysokou úrovní dovedností a povědomím o správném chování v provozu. Aby toho bylo možné dosáhnout, tak v rámci výcviku v této autoškole se jednou zajede i do Ostravy, kde si mohou žáci vyzkoušet provoz v daleko hustším městském provozu.