Radek Busta – veterinář pro hospodářská zvířata

Veterinární ordinace MVDr. Radka Busty se zabývá poskytováním kvalitní a odpovědné péče o zvířata s důrazem na jsou skot, ovce a prasata. Pan MVDr. Radek Busta je zkušený veterinárním lékařem, který se již od roku 1995 věnuje poskytování komplexní péče o tato zvířata. V rámci své dlouholeté praxe poskytuje širokou škálu služeb, včetně vyšetření a následné léčení, a také nabízí inseminaci skotu, jež je pro správný a úspěšný chov hospodářských zvířat klíčovým faktorem.

Ordinace MVDr. Radka Busty se nachází v klidném a příjemném prostředí na adrese Bítovánky 12 v Želetavě a je vybavena nejmodernějším veterinárním zařízením a vybavením, aby v ní bylo skutečně možné vždy poskytovat tu nejlepší péči pro vaše zvířata. Konkrétně je zde nabízena široká škála veterinárních služeb, včetně operačních zákroků a léčby různých typických i méně obvyklých zvířecích nemocí pomocí veterinárních léčiv.

 

Poctivá a odborná péče nejen o hospodářská zvířata

V případě, že tedy hledáte odborníka, který se postará o zdraví vašich zvířat, tak s volbou MVDr. Radka Busty rozhodně nikdy nešlápnete vedle – ba právě naopak, jedná se o jednoho z nejlepších veterinářů u nás. Jeho odbornost a zkušenosti vám a vašim zvířecím miláčkům zajistí vždy komplexní a profesionální péči, kterou si zaslouží. Veterinární péče o hospodářská zvířata však není tím jediným, co je zde nabízeno.

Kromě léčení skotu, ovcí a prasat, pan doktor z kraje Vysočina totiž nabízí také léčbu domácích mazlíčků, operační zákroky pro ně, veterinární léčiva a pomoc při léčbě nejrozšířenějších zvířecích obtíží. Jeho zvěrolékařské služby zahrnují taktéž i léčení koní. Pevně tedy věříme, že s dopomocí jeho šikovnosti tedy budou vaše zvířata v dobrých rukou a že pokaždé dostanou to, co potřebují.