Zdravotnické potřeby pro vaše zdraví a pohodlí

Různé životní okolnosti nám přinášejí situace, při nichž se neobejdeme bez zdravotnických potřeb. Je to nejen stárnutí a s ním spojená potřeba opatřit si kompenzační a rehabilitační pomůcky, ale také běžná onemocnění, namáhavá práce ve stoje, těhotenství, péče o novorozence, každodenní péče o nemocné členy rodiny.

V Plzni zákazníci vše najdou na jednom místě ve firmě Zdravotnické potřeby Doubravka. Kamenná prodejna se nachází v budově polikliniky v Masarykově ulici, otevřena je každý všední den od osmé hodiny ranní do sedmnácté hodiny odpolední.

S výběrem širokého sortimentu zboží poradí ochotný, proškolený, vstřícný a milý personál. Po osobní dohodě je možné zvláště starším lidem zajistit dovoz kompenzačních pomůcek až domů. Kdo to má do Plzně daleko, může si vše objednat prostřednictvím e-shopu, od částky 1000 Kč je doprava zdarma.

Obchod se zdravotnickými potřebami v Plzni funguje už více než 25 let, sortiment se stále aktualizuje a rozšiřuje, pro klienty je připraven výdej na poukazy i ve volném prodeji.

K dispozici jsou

– rehabilitační a kompenzační pomůcky

– kompresivní punčochy a punčocháče

– pomůcky pro inkontinenci

– stomické pomůcky

– obvazový materiál, vitamíny a čaje

– inhalátory, tonometry

– pomůcky pro diabetiky

– zdravotní obuv

– pomůcky pro kojence

– vybavení ordinací a kompletní výbava pro mediky.

Rehabilitační pomůcky jsou určeny nejen pro hendikepované a nemocné, ale také pro sportovce a zdravé lidi, kteří chtějí zlepšit svou kondici. Jsou to balanční disky, míče, masážní a akupresurní podložky, potřeby pro posilování. Zdravotní obuv výrazně uleví těm, kteří při práci stojí nebo chodí, pomůže od bolesti nohou, zad a kloubů. Obuv značky Legwood na prodejně zdarma upraví přesně na míru konkrétnímu zákazníkovi.

Vše potřebné ve zdravotnických potřebách najdou maminky pro svoje děti. Jsou to plenkové kalhotky, kojenecké láhve, dudlíky, kartáče na vlasy, teploměry a další zboží.