Kam na rande: Kam na první rande, kam za deště a v zimě?

kam na rande

Seznámili jste se s člověkem, kterého byste rádi poznali blíže? Přes zprávy se toho o člověku tolik nedozvíte, proto je vždy nejlepší osobní schůzka. Jak by takové první rande mělo vypadat? Záleží nejen na chování a společných sympatiích, ale především na celkové atmosféře. Tu z velké části ovlivňuje právě jeho destinace. Kam na první rande a zaujmout? Kam na rande, když je venku zima? A kam na rande večer? Přinášíme tipy, kam na rande, abyste u svého protějšku zabodovali.

První rande

První rande je nádherné, nezapomenutelné a tak trochu tajemné. Ještě nevíte, zda si budete se svým protějškem opravdu rozumět, co má nebo nemá rád. Podle čeho a jak vymyslet místo, kde by se první schůzka měla odehrávat?

Kam na první rande?

Kam na první rande, abyste toho druhého nejlépe poznali? Vsaďte na osvědčenou klasiku:

  • Kino. Sály kin neustále nabízí spoustu zajímavých filmů. Ať už si vyberete akční trhák či romantickou komedii, určitě oceníte čas strávený spolu a atmosféra promítacího sálu dodá tomuto zážitku bonusové body. Ať už se vám film bude líbit nebo ne, budete mít téma na dlouhé hodiny a vlastní vtípky, tzv. inside jokes.
  • Kavárna. Příjemné veřejné místo, kde si můžete popovídat. Prostředí nebývá hlučné, ale ani příliš intimní. Můžete si objednat společný dezert a rande zakončit sladkou tečkou.
  • Čajovna. Spousta měst má své čajovny, které zpravidla nabízí širokou škálu různých typů čajů. Čajovník je mistr ve svém oboru a z pomyslného obyčejného šálku čaje vám udělá nevšední zážitek, na který nezapomenete. Ať už zvolíte čaj bílý, zelený či úplně jiný, čajovník vám bude průvodem jeho chutí a pomůže vám nalézt to nejlepší.
  • Restaurace. Zřejmě nejoblíbenější místo, kam na rande večer i na první rande. Hezky se oblékněte a upravte a vyrazte do vaší oblíbené restaurace. Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Vyberte svou oblíbenou restauraci, o které víte, že v ní výborně vaří a můžete objednávat stůl. Zpestření romantických chvilek dobrým jídlem zajisté napomůže k prohlubování vztahu a vzájemných citů. Oběd či večeři opět můžete zakončit společným dezertem.

Kam na rande v zimě?

Když je venku zima, neznamená to, že byste museli sedět doma. Pokud chcete svůj protějšek zaujmout, inspirujte se našimi tipy, kam na rande v zimě:

  • Planetárium. Jedno z nejoriginálnějších míst, kam můžeš jít na rande, je planetárium. Na místě je vždy nějaký odborník, který vás provede a něco vám o pozorování hvězd poví. Být s tím druhým, když se poprvé podívá na vzdálené hvězdy, je romantika, na kterou jen tak nezapomenete.
  • Motýlí dům. Na sbírku motýlů balil holky už tvůj par pradědeček. Naštěstí dnes nemusíš mít na stěně kazetu s přišpendlenými exempláři, ale můžete zajít rovnou mezi živé a krásně barevné motýly do Papilonie. Na motýli v zimě můžeš vyrazit v Praze, Brně, Karlových Varech a na Lipně.
  • Bruslení. V každém případě skvělá trefa, tedy za předpokladu, že oba umíte bruslit. Což je dobré zjistit dřív, než na led vyrazíte. Super je, že to vůbec nemusí být hlavní aktivita, protože brusle se dnes dají kdekoli na místě půjčit, a tak se pak zbytek odpoledne nemusíte s bruslemi tahat po kavárnách nebo třeba do kina.

kam na rande v zime

Kam na rande, když prší?

Hledáte nápady, kam jít na rande, když prší? Již teď máte nad ostatními navrch, jelikož se nespokojíte jen s posedáváním doma u televize. Kam na rande, když prší?

  • Bazén. Sbalte plavky a ručníky a navštivte společně nejbližší bazén či akvapark. Vybijete zde energii plaváním, zabavíte se na tobogánech a skluzavkách a budete-li unavení, můžete relaxovat ve vířivce. Kryté bazény jsou ideálním místem na rande, pokud máte rádi zdravý pohyb a jste příznivci vodních radovánek.
  • Úniková hra. V tomhle případě se jedná o skutečně unikátní první rande. Nasbíráte plusové body za kreativitu a zapojíte mozkové buňky. Společné řešení problémů a rébusů Vás zaručeně bude bavit a třeba únikovou hru zvládnete vyřešit v rekordním čase!
  • Bowling, kulečník, šipky, fotbálek. Hospodské hry jsou klasika a originální nápad, kam na rande večer. Hry zabaví každého na dlouhé večery v dešti. Večer můžete vylepšit dobrým pitím a jídlem. Můžete být jen ve dvou a poznat, jak to má ten druhý s prohráváním, nebo pozvěte i své přátele.

kam na rande kdyz prsi