Sportovní vyžití a relaxace v Praze na Chodově

V Areálu SB Centrum Chodov v Praze 4 lze bez nadsázky strávit celý den a rozhodně se nikdo nebude nudit. Na své si přijdou milovníci bowlingu, kulečníku, fitness, squashe, wellness, solária, sauny, masáží i lymfodrenáží. A navíc se tady dá velmi dobře poobědvat, povečeřet nebo dokonce prožít oslavu či večírek.

V hale na bowling na širokou veřejnost i aktivní hráče čeká šest profesionálních drah značky Qubicaamf. Všechny mají mantinely pro děti, nejmenší návštěvníky určitě potěší skluzavka na koule v designu dráčka, dospělé návštěvníky férové účtování po minutách. To se uplatňuje i u kulečníku. Na dvou kulečníkových stolech si mohou zahrát i ti, kteří nemají svoje vybavení, vše si  mohou půjčit na místě.

Fitness centrum má krásný výhled do přírody, kdo usedne na posilovací stroje, rotopedy nebo si přijde zaběhat, dostane skvělou přidanou hodnotou v podobě pohledu do zeleně a na vodní nádrž. Fitness centrum nabízí prostornou posilovnu s kardio zónou, malou strečinkovou zónu, aerobní sál pro skupinová cvičení, šest kurtů na squash, stolní tenis a recepci s barem. Posilovna je na ploše 200 metrů čtverečních, je plně klimatizovaná, vybavená stroji renomované firmy Grünsport v nejvyšší řade Deluxe. V kardio zóně jsou stroje značky Technogym, v nabídce jsou běžecké pásy, cross trenažéry, kolo a kolo s opěrou zad. Relaxovat je možné v luxusním privátním wellness, nahřát se v saunovém světě. Tam na zákazníky česká, finská a herbal sauna, parní lázeň, vířivka, Kneippův chodník a samozřejmě i ochlazovací bazén, sprchy a ochlazovací vědra. V sauna baru je možné koupit nápoje a občerstvení. Solárium je vybaveno přístroji MegaSun 6800 a MegaSun 6900. Stresu a bolesti klienty zbaví v prostorách SB centra certifikovaní maséři s dlouholetou praxí. Snadno objeví původ bolesti a vyřeší ho. Provádějí thajskou olejovou, filipínskou, africkou, sportovní, relaxační, antistresovou a aroma masáž, a také hloubkovou masáž tkání, která prokrví svaly fixující klouby. Lidé se zdravotními problémy nebo sportovci si do Chodova mohou přijít k MUDr. Janě Kubcové na lymfatickou drenáž.

V SB Centru je možné uspořádat i raut, oslavu nebo firemní akci, a to jak ve všední dny, tak o víkendu.