Studio Silueta – nejlepší fitness centrum v Havířově

Studio Silueta je moderní fitness centrum, které nabízí širokou škálu různých cvičení a tréninků, a to jak pro milovníky individuálních aktivit, tak i pro ty, kteří preferují skupinová cvičení. V tomto fitness centru máte možnost vyzkoušet například BOSU, pilates, jógu, Silver fit a další zábavné a tělu prospívající aktivity. K dispozici jsou i nejmodernější fitness stroje na hubnutí, jako jsou Vacushape, Bodyroll, Lymphastim, Fitvibe a další, které vám pomohou jednou provždy zatočit s přebytečnými kily navíc.

Jednou z novinek, kterou Studio Silueta založené roku 2009 a provozované Ing. Lenkou Kožušníkovou aktuálně nabízí, je revoluční cvičení EMS. Tato forma tréninku probíhající elektrickou stimulací svalů je nejefektivnějším způsobem, jak se udržet fit celoročně. Stačí pouze 20 minut jedenkrát týdně, a vaše tělo bude vždy v dokonalé formě. Navíc vám pomůže vybudovat silnou imunitu.

 

Profesionální trenéři a hezké prostředí, i to je Studio Siluleta

V tomto fitness centru sídlícím na adrese E. F. Buriana 869/4a zaměřujícím se jak na dámskou, tak i pánskou klientelu (vyjma EMS) pochopitelně najdete i skvělé trenéry, kteří vám pomohou rychle a efektivně dosáhnout vašeho cíle a vytvarovat si postavu vašich snů, odbourat přebytečné tuky a bojovat proti celulitidě. Ve Studiu Silueta se navíc budete cítit jako doma – jejich příjemný a profesionální personál se vždy postará o to, abyste se v tomto havířovském fitness centru cítili co možná nejlépe.

Myšleno je tu opravdu na každého. Cvičení a tréninky jsou totiž přizpůsobeny individuálním potřebám každého ze zájemců, tudíž zde máte garanci toho, že tu pokaždé najdete ten nejlepší způsob, jak se zbavit podkožního tuku nebo celulitidy. Zkrátka nejmodernější dámské a pánské fitness v Havířově rozhodně stojí za návštěvu – a to nejenom jednu!