KRBYCZ – tradiční český prodejce krbových kamen

Rádi bychom vás informovali o firmě KRBYCZ provozovatele Davida Krchňáka, která se již dlouhá léta specializuje na krbová kamna, krbové vložky, sporáky a všechno potřebné příslušenství ke kamnům a krbům. Konkrétně jsou tu pro vás už od roku 2000, kdy začali pečovat o to, abyste měli doma příjemné teplíčko a nefalšovanou domácí pohodu u krbu.

Jejich prodejna se nachází v Prostějově na adrese Wolkerova 1608/29, kde vám rádi poradí a pomohou vybrat ten nejvhodnější krbový produkt pro váš domov.

Zákazníci tedy v této prodejně přijdou vždy do kontaktu s profesionály, kteří jim budou schopni poradit a pomoci s výběrem nejlepšího krbu, díky kterému si budete moci v zimních večerech užívat tepla a pohody u nového krbu. V nabídce této společnosti najdete krbová kamna, krbové vložky, sporáky, bio krby, vzduchotechniku, kouřovody a celou řadu další kamnářských produktů za rozumné ceny.

 

Montáž bezpečných a vysoce kvalitních krbů 

Krom širokého výběru produktů nabídka této firmy zahrnuje taktéž i realizaci umístění krbu a krbové vložky dle vašich představ. Pro zajištění bezpečnosti a správného fungování krbu je totiž nutné mít k dispozici služby profesionální instalace. Nutno též poznamenat, že všechny produkty od tohoto prodejce splňují vysoké standardy na jejich kvalitu a bezpečnost. Zkrátka máte zde garanci toho, že budete odcházet skutečně spokojeni.

Tato prostějovská firma je rovněž schopna zajistit dostupnost produktů a jejich doručení až do domu zákazníka. V neposlední řadě firma taktéž poskytuje záruku na své produkty a zároveň je schopna nabídnout či alespoň zajistit servis v případě potřeby. Pokud tedy chcete mít jistotu, že zakoupíte kvalitní a bezpečný produkt, jenž bude dle vašeho přání, je důležité vybrat si firmu, která splňuje všechny výše uvedené požadavky – a tou je právě KRBYCZ.