Mladoboleslavský penzion nabízí pohodlné útočiště i lahodné menu

Objevování krás tuzemska je mezi Čechy stále oblíbenější. Cestování napříč republikou je pohodlnější, o poznání levnější, a především neskutečně obohacující. Česko nabízí dechberoucí přírodu, adrenalinové zážitky i nespočet historických památek. Středočeský kraj je oblíbený nejen pro všechny své kulturní a přírodní památky, ale také pro vysoký standard služeb.

Pension 1310 nabízí pohodlné ubytování v sousedství přírodní rezervace Radouč v Mladé Boleslavi. Vstřícní zaměstnanci poskytují svým hostům prvotřídní služby už od roku 1992. Penzion o celkové kapacitě 19 míst je vhodným zázemím pro zamilované páry toužící po soukromí i pro rodiny s dětmi, vybrat si můžete z několika pokojů. Součástí pokojů je vlastní koupelna i plochá televize, a některé pokoje jsou vybaveny i vlastní kuchyňkou. Ubytování nabízí terasu a bar, samozřejmostí je stabilní wifi připojení i každodenní služby pokojské. V okolí se nachází nespočet míst, které stojí za návštěvu, v Boleslavi je to kromě historického centra například Mladoboleslavský hrad nebo automobilové muzeum. Na výlet se můžete vydat na nedaleký gotický hrad Bezděz, k Máchovu jezeru nebo na středověký hrad Kost.

Pobyt vám zpříjemní lahodná snídaně i pestrá nabídka domácích dortů a zákusků z kavárny, která je součástí penzionu. Vedle kvalitní kávy a vína si můžete pochutnat také na poledním menu. Z široké nabídky si vybere milovník sladkého i slaného, vegetarián i masožravec, příznivec zdravé i tradiční kuchyně.

Asi 500 metrů od penzionu se nachází Restaurace Start, v níž si pochutnáte nejen na vydatném obědě a večeři, ale také na vychlazeném čepovaném tankovém pivě. V moderně zrekonstruované restauraci si vyberete z nabídky české nebo mezinárodní kuchyně. V létě návštěvníky těší kromě klimatizace prostorná venkovní terasa až pro 30 lidí. Velkokapacitní restaurace zvládne pohostit až 180 návštěvníků, a je proto hojně vyhledávaná ke svatebním hostinám. Salonek pro 35 lidí je zase ideální pro rodinné i firemní oslavy, jeho součástí je i oblíbené karaoke.