Od základové desky po funkční fasádu aneb Spolehlivá stavební firma PALELI

Chystáte se stavět nový dům? Nebo rekonstruovat zděděný byt či chatu? Stavební sezóna nezadržitelně klepe na dveře, a je tak nejvyšší čas najít si spolehlivého stavebního partnera. Plzeňská stavební firma PALELI s.r.o. působí v oboru už přes deset let. Ověřená firma poskytuje špičkové stavební služby napříč celou republikou. Stavební firma PALELI je spolehlivým partnerem při rozsáhlých stavbách i rekonstrukcích, zkušení pracovníci vám ochotně poradí s výběrem vhodného stavebního řešení, a zakázku zpracují přesně podle vašich požadavků. Firma si během dekády získala důvěru desítek klientů díky své kvalitní práci, ale také díky vstřícné a otevřené komunikaci a dodržování smluvených termínů.

Portfolio stavebních služeb zahrnuje veškeré stavební práce od dlaždičských, fasádních a zednických prací až po výkopové práce s využitím vlastního bagru. Zkušení řemeslníci oblečou váš dům do nové, krásné, a především funkční fasády. PALELI si poradí se všemi běžnými typy fasád, od nejekonomičtější hrubovrstvé omítky po fasádu z kamene či betonu. Kvalitně provedené zednické práce realizují zkušení zedníci, kteří kombinují moderní technologie s tradičními ověřenými postupy. Zedníci ze stavební firmy PALELI provádí komplexní zednické, obkladačské a dlažební práce v interiéru i exteriéru, zruční pracovníci mají zkušenosti s vnějšími i vnitřními omítkami, zateplováním fasád, konstrukcemi ze sádrokartonu, nátěry, pokládkou veškerých obkladů a dlažeb i dalšími zednickými pracemi.

Ať už plánujete stavět dům nebo si pořídit zabudovaný bazén, budete potřebovat spolehlivou stavební firmu vybavenou výkonnými stroji na výkopové práce. Společnost PALELI zajišťuje šetrné zemní a výkopové práce menšího i velkého rozsahu s využitím moderních přístrojů. Komplexní zemní práce zahrnují počáteční úpravu terénu, výkopové práce, které jsou klíčové při budování základů a inženýrských sítí i betonování základové desky. Firma PALELI provádí výkopové práce rychle a šetrně, na přání zákazníka zajistí také odvoz a likvidaci stavebního odpadu. V případě, že v dané lokalitě není možné využití bagru, pracovníci provedou výkopové práce i ručně.