Sáčky na svačiny, pytle na odpadky a fólie na zahradu

Přes tisíc výrobků nabízí svým zákazníkům firma Centroplast ze Starého Města. Orientuje na výrobu fólií, sáčků a obalových materiálů.

Centroplast je na trhu už od roku 1999, svoje zboží vyrábí v souladu s platnými normami a předpisy na třinácti moderních strojích, a to i na zakázku. V nabídce jsou LDPE a HDPE fólie a hadice, agrofólie a plachty, parotěsné fólie, sáčky, pytle a tašky, stretch a bublinkové fólie, ZIP sáčky, ochranné profily ND a výstražné pásky.

LDPE a HDPE materiál se využívá k výrobě fólií k hygienickému balení potravinového zboží, dodává se v rolích. Fólie mají běžné rozměry i atypické, na míru zákazníkovi. Ten si může zvolit i barevnost a potisk. Teplem smrštitelné hadice a polohadice jsou vhodné pro jednotlivé i skupinové balení široké škály produktů. Výrobek se v zahřáté hadici lehce zafixuje a zamezí se k němu přístup vzduchu a vlhkosti. AGRO fólie, zemědělské silážní a překrývací plachty mají univerzální využití a vysokou odolnost. Žádají je zahrádkáři, farmáři a obchodníci se zemědělskými produkty. Polyetylenové parotěsné fólie Centroplast nabízí v různých rozměrech, síle a barevných odstínech, zákazník si vybere, jaká síla a barevnost mu vyhovuje. Parozábrany využívají stavební firmy, pokrývači, izolatéři, podlaháři i maloodběratelé, kteří si rekonstruují svoje domy svépomocí.

Nepostradatelnou součástí produkce firmy jsou výrobky z polyetylénu s nízkou nebo vysokou hustotou. Jsou to igelitové a mikrotenové sáčky, pytle a další obaly. Hotové výrobky jsou na odběr okamžitě, na přání lze vyrobit sáčky a pytle stanovených rozměrů, provedení, perforace, složení a barevnosti, případně i s reklamním potiskem. Sáčky z polyetylénu s vysokou hustotou, a to igelitové, mikrotenové, pěnové a bublinkové mají otevřený konec, mohou být ale i rychlouzavírací, případně může být součástí jejich uzavírání přelepová klopa. Pro balení, skladování zboží a uložení odpadů jsou určené přepravní a odpadkové pytle s otevřeným koncem, se stahovacím zavíráním i samonosné. Vynikají vysokou pevností, okolností vůči teplotě, jsou nepromokavé a hygienicky nezávadné. Široký způsob využití mají ochranné ND profily, používají se pro fixaci výrobků v přepravních systémech, jako ochranné hrany laminátových a dýhových desek nábytku, hodí se i pro sádrokartonáře a stavební firmy.